SUPA24
Остало
Остало
Остало
598 000 €
(8 081 € / м²)
Распродаја
1
1
74 м²

спаваћа соба1
равно74 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Exclusive Waterfront Apartments with Flexible Installments on Dubai Islands
Located within Dubai Islands, a new generation of luxury coastal living, t...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторПогледПаметни уређајиБезбедностВисоки плафониПриродно светло

Спрат:
1. спрат од 10
Старост понуде: 239дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству