SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
445 000 €
(6 357 € / м²)
Распродаја
1
1
70 м²
شارع المركز المالي

спаваћа соба1
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Predstavljamo vam luksuzni jednosobni stan površine 70,14 m² na prodaju u Montiva by Vida – ekskluzivnom brendiranom projektu jednog od najrenomiranij...

Друго
Старост понуде: 254дана
Ажурирано: 253дана

Локалитети

شارع المركز المالي
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Camelia nekretnine

Ornela Šare

Слични огласи

Слично у иностранству