SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
396 609 €
(4 006 € / м²)
Распродаја
3
2+
99 м²
شارع توليب

спаваћа соба3
равно99 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق مفروشة بالكامل مع خطة سداد بعد التسليم في مثلث قرية جميرا
يُعدّ مثلث قرية جميرا (JVT) مجتمعًا نابضًا بالحياة ومناسبًا للعائلات في دبي، حيث يجمع بي...

намештен
Старост понуде: 291дана
Ажурирано: 117дана

Локалитети

شارع توليب
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству