SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
749 275 €
(5 900 € / м²)
Распродаја
3
2+
127 м²
شارع 20

спаваћа соба3
равно127 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Discover exceptional urban living at Celia Gardens by Abou Eid Real Estate Development, where contemporary design meets luxury lifestyle in one of Dub...

намештен
Старост понуде: 329дана
Ажурирано: 73дана

Локалитети

شارع 20
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству