SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
668 000 €
(499 € / м²)
Распродаја
3
2+
1.340 м²
شارع 20

спаваћа соба3
равно1.340 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Trustway Properties proudly presents this exceptional 2-bedroom + study apartment in the exclusive La Vue , nestled in the prestigious Nad Al Sheba Ga...

Друго
Старост понуде: 336дана
Ажурирано: 301дана

Локалитети

شارع 20
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству