SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
300 411 €
(3 755 € / м²)
Распродаја
2
1
80 м²
كحيل بوليفارد

спаваћа соба2
равно80 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

 Move in this September to a stunning, modern apartment in central JVC Dubai with every amenity rooftop pool, Technogym, cinema, coworking, and more. ...

намештен
Старост понуде: 343дана
Ажурирано: 296дана

Локалитети

كحيل بوليفارد
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TrustWay Properties

Слични огласи

Слично у иностранству