SUPA24
Остало
Остало
Остало
423 000 US$
(7 554 US$ / м²)
Распродаја
1
2+
56 м²
شارع الغربى

спаваћа соба1
равно56 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаОригинално стање
подрумНе
терасаНе

Опис

- Ensuite Bathrooms
- Size: 609.34
- Furnished
- High Floor
- 1 Parking space

Спрат:
31. спрат од 34
Старост понуде: 340дана
Ажурирано: 340дана

Локалитети

شارع الغربى
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Al Hilal Property

Al Hilal Poperty

Слични огласи

Слично у иностранству