Листа понуда
7
7
7
225 000 €
(2 813 € / м²)
Распродаја
2
1
80 м²
شارع 15
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
80 м²
купатила
Преведи на Енглески
🏡 Cove Boulevard by Imtiaz - Studios & Appartements Meublés 🏡 ✨ Investissez à Dubai facilement, sans contrainte bancaire ! ✨ ✅ Prix à partir de :🏡 ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
346дана
Ажурирано:
65дана
Пријави оглас
Локалитети
شارع 15
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.