SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
568 102 €
(5 797 € / м²)
Распродаја
3
2+
98 м²
شارع توليب

спаваћа соба3
равно98 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق حديثة مع خطط سداد مرنة في جومييراه فيلج تراينجل
جومييراه فيلج تراينجل (JVT) هو مجتمع مخطط جيدًا ومناسب للعائلات في دبي، معروف ببيئته الهادئة، الحد...

Друго
Старост понуде: 375дана
Ажурирано: 218дана

Локалитети

شارع توليب
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству