Листа понуда
209 000 €
(5 971 € / м²)
Распродаја
1
1
35 м²
شارع 37
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
1
равно
35 м²
купатила
Преведи на Енглески
LIMITED RELEASE: Experience luxury living in Dubai's prestigious Jumeirah Gardens City. Olivia Garden offers premium studio, 1 & 2-bedroom apartments ...
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
414дана
Ажурирано:
35дана
Пријави оглас
Локалитети
شارع 37
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.