SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
631 149 €
(5 790 € / м²)
Распродаја
4
2+
109 м²
1385 Sokak, Zerdalilik Mahallesi

спаваћа соба4
равно109 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق في مشروع فاخر على بعد 3 كم من المطار في أكسو ألتنطاش
شقق للبيع تقع في منطقة ألتنطاش في منطقة أكسو في أنطاليا. تم تصميم ألتنطاش ليكون مركز المعيشة ...

Друго
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 56дана

Локалитети

1385 Sokak, Zerdalilik Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству