SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
142 000 €
(3 156 € / м²)
Распродаја
3
1
45 м²
220. Sokak, Yıldız Mahallesi

спаваћа соба3
равно45 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق جديدة للبيع على الشارع مع صالة ألعاب رياضية في مراد باشا، أنطاليا
مشروع يحتوي على شقق للبيع؛ يقع في حي مورات باشا يلدز/فارليك في أنطاليا. تعتبر من...

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 493дана

Локалитети

220. Sokak, Yıldız Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству