SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
255 200 €
(945 € / м²)
Распродаја
6+
2+
270 м²
1064 Sokak, Yenigün Mahallesi

спаваћа соба6+
равно270 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في لارا ، واحدة من أكثر الأجزاء شعبية ونابضة بالحياة في أنطاليا. يمكنك العثور على المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس وال...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

намештен
Старост понуде: 142дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

1064 Sokak, Yenigün Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству