Листа понуда
18
18
18
433 106 €
(3 094 € / м²)
Распродаја
5
2+
140 м²
Mustafa Kemal Bulvarı, Tuzla Mahallesi
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
5
равно
140 м²
купатила
2+
شقة دوبلكس بإطلالة بحرية في فتحية
تُسلم شقة الدوبلكس بإطلالة بحرية، والمكونة من 4 غرف نوم، مفروشة بأثاث عالي الجودة. تتميز الشقة بتصميمات داخلية واسعة...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Климатизација
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
56дана
Ажурирано:
56дана
Пријави оглас
Локалитети
Mustafa Kemal Bulvarı, Tuzla Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.