SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
108 000 €
(947 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
114 м²
Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi

спаваћа собаatypical
равно114 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern housing in a residential complex with a resort atmosphere in Tosmur This spacious, furnished apartment is for sale in Tosmur, one of the most s...

Друго
Старост понуде: 12дана
Ажурирано: 12дана

Локалитети

Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Basic Apartment

Слични огласи

Слично у иностранству