SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
345 000 €
(1 015 € / м²)
Распродаја
6+
2+
340 м²
Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi

спаваћа соба6+
равно340 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع iيقع العقار في توسمُر ، وهي منطقة من مدينة ألانيا ، تقع على الساحل الجميل. تنتظرك الشواطئ الطويلة والسلاسل الجبلية الرائعة. استكشاف هذه ال...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаНамештен

намештен
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Aydoğan Sk., Tosmur Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству