SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
383 300 €
(5 637 € / м²)
Распродаја
2
1
68 м²
Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi

спаваћа соба2
равно68 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في توب كابي ، وهي منطقة ذات أهمية ثقافية وتاريخية في إسطنبول ، والتي تضم العديد من المعالم السياحية والمعالم التاريخية الهامة مثل قصر ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Туш кабинаОтворени животни просторБезбедност

Друго
Старост понуде: 69дана
Ажурирано: 69дана

Локалитети

Birol Sokağı, Topkapı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству