SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
159 800 €
(1 229 € / м²)
Распродаја
4
2+
130 м²
Haliç Caddesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi

спаваћа соба4
равно130 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في الفاتح. الفاتح هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. سميت على اسم السلطان العثماني محمد الفاتح (فاتح سلطان محمد) ، الذي غزا ا...

Друго
Старост понуде: 401дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Haliç Caddesi, Yavuz Sultan Selim Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству