SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
137 715 €
(1 450 € / м²)
Распродаја
4
2+
95 м²
Teşvikiye

спаваћа соба4
равно95 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق دوبلكس بغرفتين وثلاث غرف نوم في تشويقية، يالوفا
تتمتع مدينة يالوفا بموقع استراتيجي مميز بفضل قربها من مدن كبرى مثل إسطنبول وبورصة وكوجالي، مما يمن...

Друго
Старост понуде: 302дана
Ажурирано: 65дана

Локалитети

Teşvikiye
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству