SUPA24
Остало
Остало
Остало
98 500 €
(1 791 € / м²)
Распродаја
1
1
55 м²
Teomanpaşa Mahallesi

спаваћа соба1
равно55 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern Flats Close to Antalya City Hospital in Çankaya, Kepez
These flats are located in Çankaya Neighborhood, within the Kepez district of Antalya. T...

Друго
Старост понуде: 40дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Teomanpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству