SUPA24
Остало
Остало
Остало
320 000 €
(2 667 € / м²)
Распродаја
2
2+
120 м²
Teomanpaşa Mahallesi

спаваћа соба2
равно120 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sea and City View Apartments in Çankaya Neighborhood, Kepez, Antalya
The apartments are located in the Çankaya Neighborhood, one of the developing are...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторКухињски апаратиПаметни уређајиБезбедностВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 240дана
Ажурирано: 110дана

Локалитети

Teomanpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству