SUPA24
Остало
Остало
Остало
140 000 €
(1 556 € / м²)
Распродаја
2
2+
90 м²
Teomanpaşa Mahallesi

спаваћа соба2
равно90 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Flats in a Project Near the Airport and Shopping Mall in Antalya
Flats are located in the Göksü neighborhood of the Kepez district in Antalya. This ra...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Паметни уређајиБезбедностКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 240дана
Ажурирано: 168дана

Локалитети

Teomanpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству