SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
203 000 €
(2 281 € / м²)
Распродаја
3
1
89 м²
74. Sokak, Veliefendi Mahallesi

спаваћа соба3
равно89 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في زيتين بورنو. زيتين بورنو هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع في الشمال الغربي من المدينة وتعتبر من أكثر مناطق اسطنبول ك...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаТуш кабинаКухињски апаратиНамештен

Друго
Старост понуде: 132дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

74. Sokak, Veliefendi Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству