SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
297 700 €
(2 290 € / м²)
Распродаја
4
1
130 м²
24/4. Sokak, Sümer Mahallesi

спаваћа соба4
равно130 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في زيتين بورنو. زيتين بورنو هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع في الشمال الغربي من المدينة وتعتبر من أكثر مناطق اسطنبول ك...

Друго
Старост понуде: 319дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

24/4. Sokak, Sümer Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству