SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
861 400 €
(3 238 € / м²)
Распродаја
5
2+
266 м²
Sultançiftliği Mahallesi

спаваћа соба5
равно266 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في تشكمكوي. تقع منطقة تشكمكوي في اسطنبول في الجانب الآسيوي من اسطنبول. تعد المنطقة واحدة من أسرع المناطق تطوراً في اسطنبول وقد أظهرت ن...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаБезбедностДрвени подВисоки плафониПриродно светлоНамештен

Друго
Старост понуде: 70дана
Ажурирано: 70дана

Локалитети

Sultançiftliği Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству