SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
959 900 €
(4 593 € / м²)
Распродаја
4
2+
209 м²
Topaloğlu Sokağı, Sultan Selim Mahallesi

спаваћа соба4
равно209 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في ساريير. ساريير هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل مضيق البوسفور وتشتهر بشواطئها الجميلة وغاباتها ومواقعها الت...

Друго
Старост понуде: 322дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Topaloğlu Sokağı, Sultan Selim Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству