SUPA24
Дневна соба
Кућа и околина; поглед
Дневна соба
503 900 €
(3 906 € / м²)
Распродаја
3
2+
129 м²
24. Sokak, Sümer Mahallesi

спаваћа соба3
равно129 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في زيتين بورنو. زيتين بورنو هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع في الشمال الغربي من المدينة وتعتبر من أكثر مناطق اسطنبول ك...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 75дана
Ажурирано: 75дана

Локалитети

24. Sokak, Sümer Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству