SUPA24
Остало
Остало
Остало
278 568 €
(3 816 € / м²)
Распродаја
2
1
73 м²
Selçuk Mahallesi

спаваћа соба2
равно73 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Lara, one of the most popular and vibrant parts of Antalya. In close proximity you can find cafés, restaurants, h...

Друго
Старост понуде: 62дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Selçuk Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Слични огласи

Слично у иностранству