SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
76 100 €
(801 € / м²)
Распродаја
3
1
95 м²
Selçuk Mahallesi

спаваћа соба3
равно95 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في كيبيز. كيبيز هي منطقة مريحة في شمال شرق أنطاليا بجوار دوشيمي آلته و قونيا آلته ، جنوب مُرات باشا وشرق أكسو. بالقرب منك ، يمكنك العث...

Друго
Старост понуде: 126дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Selçuk Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству