SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
660 000 €
(3 687 € / м²)
Распродаја
4
2+
179 м²
Selçuk Mahallesi

спаваћа соба4
равно179 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع العقار في قلب الانيا. من مسافة قريبة يمكنك العثور علي المقاهي والمطاعم والمستشفيات والصيدليات والمدارس والبنوك والسوبر ماركت والمحلات ...

Друго
Старост понуде: 294дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Selçuk Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству