SUPA24
Остало
Остало
Остало
451 402 €
(1 806 € / м²)
Распродаја
4
2+
250 м²
Selçuk Mahallesi

спаваћа соба4
равно250 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in the heart of Antalya. Antalya gives name to the city and the province of Antalya! It has also become an internati...

Друго
Старост понуде: 318дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Selçuk Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Слични огласи

Слично у иностранству