SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
105 243 €
(915 € / м²)
Распродаја
4
2+
115 м²
İsmet Acar Caddesi, Rüstem Paşa Mahallesi

спаваћа соба4
равно115 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

شقق واسعة في مجمع سكني في يالوفا
تزداد شعبية يالوفا تدريجياً كوجهة سياحية ومكان للعيش بفضل سهولة الوصول إلى المدن الكبرى مثل إسطنبول وبورصة وكوجايلي. ...

Друго
Старост понуде: 318дана
Ажурирано: 44дана

Локалитети

İsmet Acar Caddesi, Rüstem Paşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству