SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
4 248 600 €
(9 483 € / м²)
Распродаја
6+
2+
448 м²
Poligon Caddesi, Poligon Mahallesi

спаваћа соба6+
равно448 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаДа

Опис

الشقة للبيع يقع في ساريير. ساريير هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع على ساحل مضيق البوسفور وتشتهر بشواطئها الجميلة وغاباتها ومواقعها الت...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаКухињски апаратиБезбедностДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоНамештен

Друго
Старост понуде: 159дана
Ажурирано: 9дана

Локалитети

Poligon Caddesi, Poligon Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству