SUPA24
Остало
Остало
Остало
146 337 €
(2 439 € / м²)
Распродаја
3
1
60 м²
Osmanağa Mahallesi

спаваћа соба3
равно60 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Kadikoy. Kadikoy is a district located on the Asian side of Istanbul. It is a bustling and cosmopolitan area know...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Туш кабинаОдвојена кухињаКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Osmanağa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Deniz Parlak

Слични огласи

Слично у иностранству