SUPA24
Остало
Остало
Остало
392 751 €
(3 928 € / м²)
Распродаја
4
2+
100 м²
Osmanağa Mahallesi

спаваћа соба4
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Kadikoy. Kadikoy is a district located on the Asian side of Istanbul. It is a bustling and cosmopolitan area know...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаТуш кабинаКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Osmanağa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Razan Al-masri

Слични огласи

Слично у иностранству