SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
106 709 €
(1 482 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
72 м²
Ayazpınar Caddesi, Orhanlı Mahallesi

спаваћа собаatypical
равно72 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Sea view apartments for sale are located in Tuzla, one of the rapidly increasing districts of Istanbul Anatolian Side. It is located right across the ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторБезбедностПаметни уређаји

Друго
Старост понуде: 492дана
Ажурирано: 41дана

Локалитети

Ayazpınar Caddesi, Orhanlı Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homes of Turkey

Слични огласи

Слично у иностранству