SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
250 000 €
(2 381 € / м²)
Распродаја
3
2+
105 м²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

спаваћа соба3
равно105 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق للبيع بالقرب من المرافق الاجتماعية واليومية في الانيا أنطاليا
تقع الشقق الأنيقة في منطقة أوبا في ألانيا. أوبا هي منطقة تقع بين جبال طوروس والبحر ا...

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 149дана

Локалитети

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству