SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
115 000 €
(1 000 € / м²)
Распродаја
3
2+
115 м²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

спаваћа соба3
равно115 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

ID 51552+1 Duplex in Oba, New ComplexArea: 115 m² | Floor: 4 | Bathrooms: 2 | Balconies: 2Year of construction: 2025Price: €115,000This modern 2+1 dup...

Друго
Старост понуде: 41дана
Ажурирано: 36дана

Локалитети

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AYVAZOGLU HOMES

Слични огласи

Слично у иностранству