SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
159 000 €
(3 614 € / м²)
Распродаја
2
1
44 м²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

спаваћа соба2
равно44 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق جاهزة للسكن في موقع مركزي مع مسبح في ألانيا
تقع الشقق للبيع في ألانيا في مجمع يضم مرافق واسعة. ألانيا هي منطقة مفضلة للغاية في البحر الأبيض المتوس...

Друго
Старост понуде: 45дана
Ажурирано: 45дана

Локалитети

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству