SUPA24
Остало
Остало
Остало
475 000 €
(2 714 € / м²)
Распродаја
6+
2+
175 м²
Oba Mahallesi

спаваћа соба6+
равно175 м²
купатила2+
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Oba, close to the centre of Alanya. Alanya belongs to the province of Antalya. By car the ride from the city of A...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаКухињски апаратиБезбедност

Друго
Старост понуде: 247дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Oba Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Marco Sayed

Слични огласи

Слично у иностранству