SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
344 500 €
(2 630 € / м²)
Распродаја
3
2+
131 м²
Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi

спаваћа соба3
равно131 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

عقارات أنيقة قريبة من البحر في ألانيا أوبا
عقارات أنيقة في أوبا، ألانيا. ألانيا هي واحدة من الوجهات المفضلة لقضاء العطلات في البحر الأبيض المتوسط وهي ...

Друго
Старост понуде: 293дана
Ажурирано: 116дана

Локалитети

Hatipoğlu Caddesi, Oba Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству