SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
148 500 €
(1 142 € / м²)
Распродаја
4
1
130 м²
Molla Gürani Caddesi, Molla Gürani Mahallesi

спаваћа соба4
равно130 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في الفاتح. الفاتح هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. سميت على اسم السلطان العثماني محمد الفاتح (فاتح سلطان محمد) ، الذي غزا ا...

Друго
Старост понуде: 493дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Molla Gürani Caddesi, Molla Gürani Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству