SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
223 432 €
(5 450 € / м²)
Распродаја
2
1
41 м²
Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi

спаваћа соба2
равно41 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق مطلة على الغابة في المشروع الجديد في أيوب سلطان اسطنبول
تقع الشقق الأنيقة في كيميربورغاز، أيوبسلطان. كيميربورغاز هي المستوطنة الجديدة لأولئك الذين...

Друго
Старост понуде: 305дана
Ажурирано: 86дана

Локалитети

Selanik Bulvarı, Mithatpaşa Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству