SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
150 400 €
(1 253 € / м²)
Распродаја
3
1
120 м²
Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi

спаваћа соба3
равно120 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في بشيكتاش. بشيكتاش هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. إنها واحدة من أقدم المناطق وأكثرها كثافة سكانية في اسطنبول. تقع المنطق...

Друго
Старост понуде: 290дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Sarıbal Sokağı, Mecidiye Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству