SUPA24
Остало
Остало
Остало
59 426 €
(914 € / м²)
Распродаја
2
1
65 м²
Manavgat/Antalya

спаваћа соба2
равно65 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Manavgat. Manavgat is at the heart of the Turkish Riviera and governed by the province Antalya. The city of Manav...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Туш кабинаОдвојена кухињаКухињски апарати

Друго
Старост понуде: 109дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Manavgat/Antalya
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Слични огласи

Слично у иностранству