SUPA24
Остало
Остало
Остало
236 028 €
(1 574 € / м²)
Распродаја
4
2+
150 м²
Manavgat/Antalya

спаваћа соба4
равно150 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

The apartment for sale is located in Manavgat. Manavgat is at the heart of the Turkish Riviera and governed by the province Antalya. The city of Manav...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторТуш кабинаКухињски апаратиБезбедност

Друго
Старост понуде: 164дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Manavgat/Antalya
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Timondro Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Joud Al Moufti

Слични огласи

Слично у иностранству