SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
248 500 €
(3 451 € / м²)
Распродаја
3
2+
72 м²
Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi

спаваћа соба3
равно72 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаНовоградња
подрумНе
терасаНе

Опис

الشقة للبيع يقع في زيتين بورنو. زيتين بورنو هي منطقة تقع في الجانب الأوروبي من اسطنبول. تقع في الشمال الغربي من المدينة وتعتبر من أكثر مناطق اسطنبول ك...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 140дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Karacabey Sokağı, Maltepe Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TIMONDRO Emlak Danışmanlık Limited Şirketi

Слични огласи

Слично у иностранству