SUPA24
Остало
Остало
Остало
292 000 €
(5 509 € / м²)
Распродаја
1
1
53 м²
Maltepe Mahallesi

спаваћа соба1
равно53 м²
купатила1
лифтДа
паркингДа
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Key-Ready Apartments in a Secured Complex with Pool in Zeytinburnu, İstanbul
These ready-to-move apartments are part of a residential project in Zeyti...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 239дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Maltepe Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Tekce Real Estate

TEKCE REAL ESTATE

Слични огласи

Слично у иностранству