SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
866 213 €
(14 437 € / м²)
Распродаја
2
1
60 м²
Figen Sokağı, Levent Mahallesi

спаваћа соба2
равно60 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق حصرية مع شرفات كبيرة بالقرب من أكميركيز في بشيكطاش
تشتمل كل شقة على مطبخ مدمج مع موقد بخمس شعلات، وفرن، وغطاء محرك، وغسالة أطباق، وثلاجة. تشتمل ال...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 52дана

Локалитети

Figen Sokağı, Levent Mahallesi
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Istanbul Homes

Слични огласи

Слично у иностранству