SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
492 700 €
(2 784 € / м²)
Распродаја
6+
2+
177 м²
Çınarcık-Yalova Yolu, Koru

спаваћа соба6+
равно177 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

شقق واسعة بإطلالات بانورامية على البحر في يالوفا تشينارجك
تُعد يالوفا إحدى المدن البارزة في منطقة مرمرة، حيث تستفيد من قربها من إسطنبول وبورصة وكوجالي...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 143дана
Ажурирано: 114дана

Локалитети

Çınarcık-Yalova Yolu, Koru
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

TEKCE Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству